Szkolenie „Obowiązki sprawozdawcze organizacji pozarządowych”

Zapraszamy na szkolenie dotyczące obowiązków sprawozdawczych organizacji pozarządowych. Spotkanie odbędzie się 20 marca o 16:30 w siedzibie Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13C. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się przy pomocy serwisu Evenea.

Koniec marca zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie terminy sporządzenia i podpisania sprawozdań przez organizacje pozarządowe. W związku z tym zapraszamy na szkolenie, podczas którego przypomnimy najważniejsze obowiązki organizacji pozarządowych i terminy.

Program szkolenia:

– obowiązki sprawozdawcze NGO;
– sprawozdanie finansowe i merytoryczne;
– terminy składania i zatwierdzania sprawozdań;
– istotne zmiany w prawie związane z działalnością organizacji.

Kogo zapraszamy?

Przedstawiciele organizacji pozarządowych

Zgłoszenia:

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować tutaj, zadzwonić (32 739 55 12 wew. 16) lub wysłać maila (anna.bulenda@cris.org.pl).  

***
Sprawozdawczość NGO
data: 20 marca 2024 r. (środa) | godz.: 16:30-18:00
miejsce: siedziba Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Rybnik, ul. Rudzka 13C, budynek B, sala 3.9 (III piętro). Informacje na temat dojazdu i parkingu znajdziesz tutaj.
prowadząca: Anna Bulenda

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu  „Śląskie NOWEFIO 2024-2026”, który jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

plakat, na którym zamieszczono informację szkolenie "Obowiązki sprawozdawcze organizacji pozarządowych". 20.03 środa 16.30